[A2]Pozwala to na uniknięcie na Google – Kara za zbyt gwałtowne pozyskiwanie linków.

[B] Na czym Polega system SEO Adder? Jest to robot, który symuluje prawdziwego internaute dodając wpisy do katalogów, rejestrując sie na forach lub w wyszukiwarkach. System działa w pełni automatycznie – za pomocą CRONa ustalasz godzinę uruchomienia.

[F] Twoje linki zaindeksowane w Google sprawią, że serwis będzie cześciej odwiedzany ,a pozycja w wyszukiwarce podniesie się na wybrane frazy pozycjonowane.

[D] Optymalizacja strony to proces, który powinniśmy wykonać przed katalogowaniem. Strona musi być przygotowana do pozycjonowania. Powinniśmy przed użyciem systemu SEO Adder zamieścić w treści słowa kluczowe – max 7% całej zawartości.

[C] Linki zwrotne są najważniejszym źródłem poprawienia PageRank i pozycji w wynikach wyszukania Google. Pamiętać należy szczególnie o treści linku – anchor. Należy wpisać unikalną frazę zawierającą słowa kluczowe odnoszące się do strony. System Adder pozwala na wylosowanie treści anchor i wstawienie jej na stronę katalogu.

[E] Wypozycjonuj swoją stronę w Google i innych wyszukiwarkach poprawnie – stosuj się do wskazówek i korzystaj z profesjonalnych narzędzi.