Ekstra serwis na weselu

Najpierw sprawy poważne – kościół i przysięga małżeńska, a potem szaleństwo weselnej nocy dla pary młodej i zaproszonych gości. Te dwa punkty powinny zostać spełnione podczas każdego pakietu typu „ślub plus wesele”. Niektórzy państwo młodzi urządzają skromne imprezy, inne zaś wedle myśli – to jeden taki dzień w życiu, hucznie obchodzą to wydarzenie.
Restauracja czy też sala weselna, bankietowa, to podstawa wesela z pompą. Dobre menu, odpowiednia oprawa muzyczna, również jest czymś oczywistym. Ekstra dodatki i serwis pozostają w wyobraźni i zasobności portfela płatników. Barman na wesele już od pewnego czasu wpisuje się jako urozmaicenie alkoholowego menu przyjęcia. Daje możliwość skorzystania z napitek innych niż typowe jakie spotykamy na stołach. Jest też swego rodzaju atrakcją, jeśli jego umiejętności potrafią przerodzić mieszanie drinka w show. Zwykle do barmana ustawiają się kolejki spragnionych gości weselnych. Jest to ekstra wydatek, ale jaki smaczny i przyjemny!
Innymi dodatkowymi opcjami urozmaicającymi przyjęcia tego typu może być wiejski stół ze swojskimi wędlinami i napitkami, fontanna z czekolady, czy niezwiązana z konsumpcją fotobudka, jako forma rozrywki między tańcami i pląsami itp. Zarówno pary narzeczeńskie jak i organizatorzy wesel prześcigają się w wymyślaniu co raz to nowych atrakcji, aby zaskoczyć gości i ubarwić im czas między parkietem, a talerzem. Wszystkie chwyty dozwolone, aby uczestnicy bawili się długo, przednie oraz miło wspominali ten wyjątkowy przede wszystkim dla nowożeńców dzień.