Jak możemy mieć coś za darmo to nie chcemy za to płacić. Jest to normalna sprawa. Podobnie jest właśnie z telewizją, którą możemy mieć całkowicie za darmo w Internecie. Nie musimy więc za nią płacić tak jak ma to miejsce w przypadku telewizji kablowej czy satelitarnej.

Coraz częściej dlatego decydujemy się na rezygnację z standardowego dostępu do telewizji i wybieramy dostęp przez Internet. Nie ma w tym tak naprawdę nic złego i każdy, kto potrafi liczyć pieniądze wybierze prawdopodobnie właśnie rozwiązanie jakim jest darmowa telewizja internetowa.
Lepiej pieniądze, które dotychczas przeznaczaliśmy na telewizję satelitarną i kablową przeznaczyć na inne przyjemności. Przecież i tak większość z nas płaci za dostęp do Internetu. Mamy dostęp do świata online, to trzeba go jak najlepiej wykorzystać. Takim najlepszym wykorzystaniem jest właśnie oglądanie za pomocą internetu filmów i programów, które dostępne są w normalnych sieciach telewizyjnych. Warto więc i powinno się jak najbardziej to zrobić.