Weselne granie

Wesele, to można rzec, impreza taneczno-konsumpcyjna mająca doprowadzić do świetnej zabawy ku czci i chwale państwa młodych. Tak w skrócie można opisać tą wyjątkową imprezę. Cudowna para, która wchodzi na nową drogę życia. Piękni goście, którzy w ten dzień przyodziewają cudne szaty. Uroczystość kościelna, która wzrusza i cieszy. A potem? Bawimy się do białego rana!
Wygląd wesela i jego oprawa przeszła ewolucję, jeśli nie rewolucję, na przestrzeni ostatnich lat. Wystawne sale, wyszukane dekoracje, bogate menu. Coraz częściej też pary odchodzą od wynajmowania orkiestry, tudzież zespołu muzyczno-wokalnego. W ich miejsce coraz bardziej popularny jest DJ na wesele, który jest zwykle osobą wielofunkcyjną. Grajkiem, wodzirejem, konferansjerem itp. Jedna osoba o tak szerokim wachlarzu możliwości. Jest to opcja tańsza ale i przystępniejsza. Muzyką i charyzmą potrafi połączyć różne pokolenia gości i wspaniale umilić czas oraz rozkręcić zabawę na weselnym parkiecie. Tym bardziej, że sami mamy możliwość dobrania odpowiedniej playlisty, właściwej dla gości, których gusta muzyczne choć trochę powinniśmy znać. Tu nie pojawi się hasło: „nie zagramy, bo nie planowaliśmy”, czy też: „nie mamy tego w repertuarze”.
Niektórzy twierdzą, że DJ na wesele odziera tę imprezę z jej inności. Owszem, kiedyś to zespół był oczywisty. Jednak czasy się zmieniają i nie można powstrzymywać naturalnej zmiany, która już się dzieje. Najważniejsze żeby zarówno goście jak i główni bohaterowie, państwo młodzi, bawili się przednio i zapamiętali ten dzień i noc najdłużej jak się da. Oby do końca życia.