Projektowaniem stron WWW zajmuje się wiele firm w naszym kraju. Jedne wykonują usługi z dużą dozą profesjonalizmu, inne to młodzi ludzie promujący ich usługi na Allegro.
Quality wyjdzie dopiero w praniu, czyli gdy stronę zacznie odwiedzać coraz więcej osób albo jak zaczniemy pozycjonować. Ech… wtedy szybkim krokiem zaoszczędzone wpakujemy) z powrotem.
{Ważnych kilka pojęć zawsze trzeba znać: Webmaster – osoba tworząca site. SERP – lista z wynikami w wyszukiwarce, Link sponsorowany – wykupiona pozycja, np system adłords albo adkontekst (różne firmy, różne nazwy) Site – Kolokwialna nazwa strony internetowej, Pozycjonowanie – wysiłki, aby Twoja strona była odnajdowana na słowa, które Cie interesują.
Na przykład będąc mieszkańcem Trójmiasta warto byłoby znaleźć przedsiębiorstwo od napisania siteu właśnie tam lub w okolicy, zatem bierzemy wyszukiwarkę i wpisujemy np. projektowanie stron. Ciach i jest lista są też SERPY, czasem nie bardzo dokładne (uwaga na linki sponsorowane!!).
Zróbmy inaczej: projektowanie stron Gdynia. Wyniki nieco inne? Teraz czas na pisanie ofert i wybór firmy, a potem już tylko czyta przyjemność z użytkowania ładnej strony internetowej.