Kozik daje się podejść grupie czarnych chłopaków, którzy kradną ciężarówkę z bronią sprzedaną już kartelowi?Jax robi wszystko by ją odnaleźć?
Clay i Bobby trafiają do rezerwatu na rytualny wyrok śmierci przez zjedzenie delikwenta żywcem przez mięsożerne mrówki, a Gemma wpada na gorącym uczynku w gabinecie Tary, szukając listów od pierwszego męża? Wayne miał stać na czujce, ale zobaczył nowego szeryfa z prawdopodobnie żoną i zaciekawiło go, co oni tu robią?
Tara już wcześniej poszukiwała jakichś alternatywnych rozwiązań?teraz postanowiła dla dobra rodziny odłożyć swoje plany na później i pozwolić wyciągnąć ich z klubu Jaxowi?
Chłopaki odzyskują broń skradzioną Kozikowi?
Ojciec Ope mówi Gemmie, o tym, że Clay chce przewozić prochy dla kartelu?prosi ją o interwencję,?ale gdy Gemma wspomina o tym Clayowi, ten robi się brutalny na oczach starego Winstona i Bobbiego?
Następuje głosowanie i interes z Galindo przechodzi sześcioma głosami przeciwko pięciu?wcześniej Ope daje swoje poparcie Jaxowi, twierdząc, że po odejściu, Claya, gdy Jax zasiądzie u szczytu stołu wszystko wróci do takiego stanu, jaki powinien być?