Gry automaty

Jedna z wielu znanych gier automaty jest znana nie tylko w Polsce ale także na całym świecie gra buldożer. Gra ta idealnie nadaje się do różnego rodzaju parków rozrywki, wesołych miasteczek a także na place zabaw dla dzieci. Cieszy się ona także dużym zainteresowaniem podczas różnych festynów czy imprez masowych na świeżym powietrzu, ponieważ jest odporne na warunki atmosferyczne i nie potrzebuje wtedy żadnego przykrycia.
Gra buldożer jest idealną grą do miejsc w których właściciele nie lubią hałasujących urządzeń czy maszyn, ponieważ jest ona cicha podczas jej użytkowania.
Jak w każdej grze również w tej trzeba przestrzegać i stosować się do zasad:
Zadaniem gracza jest kontrolowanie trzonka, który zamontowany jest na specjalnym elektrycznym mechanizmie. Trzonek ten ma możliwość poruszania się w dwóch obszarach: poziomym i pionowym. Trzonkiem steruje się za pomocą dwóch przycisków, które umieszczone są na panelu kontrolnym. Jeśli raz zwolnimy przycisk spowoduje to zatrzymanie się trzonka w danym obszarze. Gracz musi ustawić trzonek tak aby został on nakierowany na odpowiedni otwór, jeżeli jest to wykonane poprawnie uruchamia się mechanizm, który jest odpowiedzialny za wypychanie graczowi nagrody z wybranej przez niego półki.
Gra buldożer ma oryginalny wygląd oraz ciekawe aranżacje muzyczne, które przyciągają graczy w każdym wieku. Każda rozegrana gra na tym urządzeniu nawet ta, która kończy się przegraną jest nagradzana nagrodą pocieszenia czyli kulką z niespodzianką dzięki czemu każdy gracz może czuć się wygranym na swój sposób.