W co gra syn rolnika

Małe dzieci mają wiele zainteresowań. Często jest to związane z ich otoczeniem, a często wpływ mają bajki jakie dzieci oglądają. Wiele dzieci jednak nade wszystko kocha grać. Gry komputerowe to ucieczka dla nich od obowiązków w domu i szkole. Często pochłaniają wiele godzin. Jednak dzieci to lubią. A jakie gry lubią dzieci rolników?
Oczywiście odpowiedź nasuwa się sama. Dzieci rolników kochają gry traktory i kombajny. Jest to środowisko i urządzenia wśród których te dzieci się obracają i które są im najbliższe. Codziennie rano słyszeć za oknem warkot ciągnika bądź oglądać przez okno kombajn na polu. Dlatego gry traktory i kombajny jest najczęściej wyszukiwaną grą w okolicach wiejskich. Dlaczego mały chłopiec, syn rolnika nie miałby grać w gry traktory i kombajny, jeśli takimi samymi urządzeniami operuje jego tata, dziadek, wujek i sąsiad? Warto zauważyć że wiele gier takich jak gry traktory i kombajny nie wymagają od dziecka dużego zaangażowania. Wystarczy podjechać kliknąć, odjechać kliknąć, Pojeździć po polu i wrócić do domu. Gry traktory i kombajny mogą przez to zmniejszać aktywność dzieci i spowalniać je w reakcjach, co na dłuższą metę, może być katastrofalne w skutkach. Wielu rodziców jednak kontroluje swoje dzieci i nie pozwala im na taką „aktywność” zbyt długo.
Dzieci rolników wychowywanych na wsi, tak jak wszystkie inne dzieci, starają się naśladować swoich rodziców. Jeśli autorytet dziecka, czyli tata jeździ ciągnikiem, to mały szkrab również chciałby skorzystać z tej sposobności którą znajduje w gry traktory i kombajny.