Na początku każdego roku boom w reklamie jest bardzo duży na kalendarze. Najbardziej popularne są indywidualne kalendarze trójdzielne, ich forma produkcji w dzisiejszych czasach jest tak doskonała, że tego typu reklama jest trwała przez cały rok.
Specjalna główka reklamowa, drukowana metodą full color, ofoliowana specjalną folią jest bardzo ładna, kolorowa, trwała i widoczna z daleka.
Wstawiona gąbka między ofoliowaną główkę reklamową a kartonem kalendarza, sprawia, że zdjęcie reklamowe jest dodatkowo wypukłe.
Trzy kalendaria, okienko i mamy wspaniałą reklamówkę naszej firmy goszczącą u naszych klientów przez cały rok, a przy tym reklamówkę bardzo przydatną.
Indywidualne kalendarze trójdzielne to coraz to bardziej popularna forma reklamy danego produktu czy danej firmy, spotykamy je praktycznie wszędzie i zawsze zwracamy na nie uwagę. Są wykonane bardzo ładnie i estetycznie, same zaś kalendaria są bardzo przejrzyste, drukowane drukiem offsetowym, bardzo wyraźne i trwałe. Ta forma reklamy jest bardzo popularna.