Usługa wykorzystująca telefonię komórkową , której celem jest przełamywanie bariery nieśmiałości w kontaktach międzyludzkich.

Od czasu do czasu w internetowej otchłani pojawia się nowy pomysł, mający podpowiedzieć młodym osobom jak odnaleźć swoją drugą połówkę. Ostatnią tego typu propozycją jest usługa wykorzystująca telefonię komórkową , której celem jest przełamywanie bariery nieśmiałości w kontaktach międzyludzkich.

„Jeśli blisko Ciebie pojawił się ktoś, kto Ci się podoba, a Ty, nie chcąc pytać tej osoby wprost, pragniesz sprawdzić, czy ona także jest Tobą zainteresowana, to istnieje taka szansa. Dzięki usłudze Masz Wiadomość możesz się przekonać, bez ujawniania swojej tożsamości, czy obiekt Twojego uwielbienia też chce Cię bliżej poznać.”

Powstały serwis nie jest zwykłą kopią istniejących serwisów randkowych. Oparty jest na nowym pomyśle łączącym medium Internetu oraz telefoni gsm i lansuje oryginalny pomysł na randki w internecie. Większość nastolatków posiada w swoim otoczeniu ( na uczelni, w szkole czy sąsiedztwie) osobę, która wydaje się być wymarzonym obiektem do nawiązania bliskiej relacji. Niestety bardzo często to się nie udaje. Przyczyny niepowodzenia mogą być najróżniejsze: nieśmiałość, rzadki kontakt, lub zbyt płytka znajomość. Eliminowanie tego typu barier ma właśnie zapewnić nowa usługa Masz Wiadomość (nazwa domeny nawiązująca do tytułu słynnego hitu kinowego z udziałem Meg Ryan i Toma Hanksa).

Poza przewodnią funkcją jaką ma spełnić serwis, na stronie www można także odnaleźć różnorakie ciekawostki filmowe, a także informacje o tematach takich jak: nowe piosenki, płyty, koncerty i inne. Strona wydaje się być idealną propozycją dla nastolatków zainteresowanych życiem hollywodzkich gwiazd. Jest on codziennie aktualizowany dlatego pozwala być na bieżąco ze swoimi ulubionymi celbrity.