Wspieramy Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie!

Grudzień to taki czas, kiedy ludzkie serca w jakiś magiczny sposób bardziej się otwierają,dostrzegamy wokół siebie tych, którzy potrzebują naszej pomocy.Kiedy dopada nas myśl, że potrzebujących jest zbyt wielu, a nasze możliwości zbyt ograniczone, warto przypomnieć sobie słowa Ronalda Reagana: „Nie możemy pomóc wszystkim, ale każdy może pomóc komuś”.

Uczniowie naszej szkoły już po raz czwarty włączyli się w pomoc dzieciom w Podkarpackim Hospicjum w Rzeszowie. Zbiórka prowadzona wśród uczniów, nauczycieli i rodziców okazała się bardzo owocna i mogliśmy zakupić wiele artykułów niezbędnych podopiecznym hospicjum (pieluchy, kremy, maści, soczki, kaszki…). Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy i życzymy zdrowych, magicznych Świąt Bożego Narodzenia!

Przed nami weekend „Z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy”

Udało nam się w Dębnie dopiąć ciekawą inicjatywę dzięki której w Dębnie będziemy „grali” a raczej kolędowali dla Niny Dobrowolskiej.

Połączenie świątecznego (jeszcze) kolędowania z możliwością pomocy potrzebującej osobie jest chyba wystarczająca zachętą ku temu, aby wziąć udział w koncercie i wesprzeć Ninę (która od sierpnia dzielnie zmaga się z nowotworem chłoniaka)