Escape room dla firm i escape room Szczecin

Nowy sposób integracji firmowej

Dobra integracja to taka, która nie tylko pozwala się poznać pracownikom, ale także daje możliwość wspólnej rozrywki. Łatwo jest zorganizować wspólny piknik, czy wyjazd integracyjny, ale to stresowe sytuacje pozwalają nam sprawdzić, jak będzie wyglądała współpraca z nowo poznanym człowiekiem. Escape room dla firm – czy jako pracodawca pomyślałbyś o tej opcji dla swoich pracowników?
Jest to idealna możliwość do sprawdzenia umiejętności współpracy, porozumiewania się, działania pod presją czasu. A przy okazji świetna zabawa. Coraz więcej firm wybiera ciekawsze rozwiązania w ramach integracji, takie jak escape room Szczecin to jedno z miejsc, w którym możecie spełnić swoje marzenie o kreatywnej integracji. Do wyboru macie kilka różnych, bardzo popularnych miejsc.
Escape room dla firm jest innowacyjnym i bardzo ciekawym pomysłem. Z pewnością zaskoczy przyszłych pracowników, kontrahentów i inwestorów taka możliwość spędzenia czasu dzięki pracy w danej firmie. Wpłynie to pozytywnie na wizerunek i ogólną atrakcyjność firmy.