Oczywiście każdy, kto kiedykolwiek był w jakimkolwiek, chociażby najmniejszym biurze wie, że najważniejszym miejscem jest zawsze stół. To tutaj postawić można narzędzia niezbędne do pracy takie jak komputer wraz z osprzętem, telefon czy chociażby kartkę papieru i długopis do wykonywania szybkich notatek – to chyba również istotny element wystroju biurowych wnętrz.

Poza głównym narzędziem pracy – stołem przyda się również wygodny fotel, czy chociażby szafka na segregatory firmowe. To jasne, że nie wszystko zmieścimy w naszej przestrzeni biurowej, jednak nie to jest najważniejsze. Istotne, aby nic nie rozpraszało niepotrzebnie naszej uwagi. Ważne, abyśmy mogli w pełni skupić się na pracy i nie myśleć jednocześnie o wszystkim co dzieje się na około.

Wiele osób dyskutuje ze mną często, czy do biura warto zabierać chociażby zdjęcia bliskich. To tak naprawdę temat rzeka a ja nie mam teraz czasu na to, by opisać wszystkie za i przeciw takiego działania. Mogę tylko powiedzieć w największym oczywiście skrócie, że ja uważam to za zbyt rozpraszający czynnik.