Jeżeli nasz stary rower do niczego już się nie nadaje, a mimo tego nie chcemy rezygnować z przejażdżek kolarskich, które sprawiają nam ogromną przyjemność, powinniśmy go oczywiście wymienić na inny, bardziej nowoczesny i lepiej sprawdzający się pojazd. Postawmy na ten w wersji używanej, szukając go przez Internet.

Czasami i stacjonarny Sklep z rowerami i serwis w Krakowie przyjmuje od swoich klientów używane pojazdy, które następnie odrobinę przemienia i odmienia, by kolejno je sprzedać. Jeżeli jednak nie po drodze nam do takich marketów, podobne propozycje pojazdów znajdziemy w wirtualnej przestrzeni. I tak zaglądamy do niej codziennie, więc tym razem, zamiast przy tej okazji kontaktować się ze znajomymi, zajrzyjmy na popularne aukcje internetowe. Poszukajmy na nich atrakcyjnych i jednocześnie używanych rowerów.

Dobry i markowy rower zwykle potrafi służyć człowiekowi przez bardzo długie lata. To dlatego może on spokojnie przechodzić z rąk do rąk, cały czas zaspokajając potrzeby nowych jego właścicieli.