Ruch to coś co jest tak uniwersalnym pojęciem, że prawie każdą aktywność można z nim połączyć. Jak wiadomo podczas wysiłku nasz mózg wydziela hormon szczęścia, a każdy chce być szczęśliwy.

Coraz popularniejszą dyscypliną w Polsce staje się Squash. Wystarczy kawałek ściany oraz kompan do gry. Gra polega na odbijaniu piłki o ścianę. Jednak oczywiście występuje tutaj element rywalizacji. Chodzi o to, by przeciwnik nie zdołał odbić piłki kiedy przyjdzie jego kolej.

Stosowanych technik i strategii jest cała masa, a prawie każdy opracowuje swoją. Nie bez znaczenia ma tutaj szybkość odbicia, refleks oraz wytrzymałość. Najlepszym sposobem na polepszenie swoich możliwości jest trening.

Squash Warszawa to chyba najszybsza myśl, jeżeli chodzi o możliwości trenowania. I bardzo dobrze. W stolicy wybawisz się najlepiej. Pod okiem doświadczonych trenerów, którzy doradzą, zauważą błędy oraz zmotywują. Twoi znajomi na pewno będą pod wrażeniem postępów jakie zrobisz. Jak mówi przysłowie – w zdrowym ciele zdrowy duch!