Najlepsze miejsca na wesele i wesele Wadowice

Wódka weselna cz. II – butelka, wygląd

Przy zakupie wódki na wesele Wadowice wielu młodych zastanawia się nad kupieniem specjalnej wódki z indywidualną etykietą na zamówienie. Stanowi to jednak dodatkowy koszt, a jeśli przy tym zaoszczędzi się na samej wódce kupując najtańszą, goście i tak się zorientują. Jednak równie popularne jest pozostawienie fabrycznej etykiety i butelki.
Wtedy jednym z czynników jakie bierze się pod uwagę jest wygląd butelek z wódką na stołach, czasami nawet decydującym. Wybierając najlepsze miejsca na wesele nie chcemy przecież zepsuć całego efektu brzydką wódką. Wiele wódek które nie są zbyt drogie oferuje bardzo ładną etykietę i butelkę za cenę gorszego smaku.
Z kolei sama estetyka też jest rzeczą względną. Jednym będą podobały się nowoczesne matowane butelki o niestandardowym kształcie inni będą woleli design rodem z PRL. Innym przypadkiem jest np. kiedy panu młodemu zależy aby na stołach zawitała jego ulubiona wódka z czasów studiów. Generalnie powszechną tendencją jest wybieranie wódki która wygląda na jak najdroższą, często jednej z zagranicznych marek rozlewanych jednak w Polsce.