Idzie wiosna, pomysł o ogrodzie!

Już niebawem trzeba będzie pomyśleć o nawożeniu w ogrodzie. Jak najlepiej ubogacić ziemię we wszystkie niezbędne mikroelementy? Z pomocą przychodzi Ziemia Polska kompostownia.

Profesjonalne i organiczne nawozy poprawiające jakość każdej, nawet najbardziej wyjałowionej ziemi. Dzięki ich użyciu wzrośnie jakość naszej gleby, odżyją rośliny, a w porze zbiorów zobaczymy zdecydowaną poprawę ich ilości. Dobrze nawieziona ziemia to także ziemia, która jest zdrowsza. Wszelkie drobnoustroje mnożące się w takiej ziemi będą miały o wiele trudniejsze warunki do swojego rozwoju.

Naturalny nawóz, niezanieczyszczający ziemi, powietrza i wody. Wykonany z dużą dbałością o zadowolenia klienta. I z troską o jego zdrowie. Naturalny nawóz ziemia polska kompostownia wzmacnia rośliny, poprawia jakość i strukturę gleby, trzyma wilgotność i przyczynia się do szybszego wzrostu roślin.

Wytwarzany w nowoczesnej i spełniającej wszystkie restrykcyjne przepisy kompostowni jest gwarantem jakości. I lepszych, naturalnych plonów.