Gadżety reklamowe to materiały promocyjne, które chętnie zabierane są przez potencjalnych klientów. Dlatego też firmy chcące się promować traktują je jako skuteczną formę reklamy. Dobre gadżety będą użyteczne, trwałe i praktyczne. Te cechy zagwarantują, że ich odbiorca będzie przez długo czas korzystał z danego przedmiotu. A to oznacza dłużą ekspozycję logotypu.

Poniżej przedstawiamy zestawienie najchętniej zamawianych gadżetów reklamowych. To najpopularniejsze rozwiązania, które są sprawdzone i skuteczne.

1. Długopisy – w zależności od budżetu można zamówić wersję plastikową bądź metalową, w etui lub bez. Długopisy są bardzo praktyczne. Ich znakowanie zajmuje mało czasu.

2. Smycze reklamowe – bardzo praktyczny upominek, który dobrze sprawdza się na różnego rodzaju targach. Klienci chętnie używają ich do noszenia kluczy lub identyfikatorów. Są niedrogie w produkcji.

3. Notesy reklamowe – tani i efektowny nośnik reklamy. Można zamówić je w różnych formatach. Przy projektowaniu grafik komputerowy może się popisać i umieścić logotyp jako znak wodny.